2012
Z důvodu rekonstrukce stránek jsou některé přímé "prokliky" už nefunkčí.


31.12.2012
V rubrice naTWRdo je k poslechu první díl z cyklu "Povídání pro poutníky" Karla Řežábka, nazvaný "Jediná cesta nebo jedna z cest?". Pořad bude vyvšen cca týden, poté se můžete těšit na díl další :-)
Přejeme Vám příští rok plný radosti, milosti a naplněných dní!

23.12.2012
Protože jsou Vánoce!... světýlka, blikátka, žranice... dárky... připravili jsme pro Vás něco z trochu jiné várky ;-)
A to sestřih z kázání Jakuba Limra "Vánoce a odpadky!", který najdete ve zcela nové rubrice naTWRdo. Sem chceme každý týden dávat k poslechu jeden... dva... z vybraných pořadů, které u nás vysílá - jak přes internet, tak i přes satelit - Rádio7 / TWR, kde je možné slyšet Evangelium! (nadčasově nejlepší zprávu). A my mu tu chceme udělat trošku "nereklamu". Tedy upozornit na něj a přitom neklamat ;-)

A pozorní pozorovači naší zelené zahrádky si můžou všimnou, že zmizely rubriky "aNavzájem" a "C&H&H". Místo nich přibyla rubrika ...a křoví, kde je takový souhrn všech Cainových dosavadních doprovodných těles ;-)

Přejeme Vám (nejen) Vánoční dny plné blízkosti a pokoje!
Caine a Assa

13.6.2012
Do rubriky Klipy byl přidám záznam z koncertu CAINEHORNS z 24.11.2011 v divadélku JoNáš v Plzni

1.3.2012
A ještě taková MALÁ básnička..

28.2.2012
V Rozmluvách si můžete přečíst novou Cainovu úvahu
O tváři, košili a druhé míli

17.2.2012
Když slůvka do veršů ti skládám, poskakuju křídly mávám..
To je nová VRABČÁCKÁ básnička :-)

23.1.2012
Básničky nám tu rostou jako po dešti.. nebo jako po oblevě ;-) Dnes nám tu vykoukly hned dvě - Stvořila's ticho... a Básnička o holé větě v jednom virtuálním světě

18.1.2012
Rubrika Básničky se nám stále rozrůstá.. a některé básničky Vás možná i roztančí, třeba takové Jezero Labutí ;-)

9.1.2012
A máme tu další přírůstek - básničku Je krásné být ;-)

4.1.2012
Ač je zima, na naší zelené zahrádce to stále roste ;-) Právě jsme tu vysadili zcela novou rubriku Básničky! Najdete v ní zatím čtyři Cainovy básně a další budou průběžně přibývat.
Tak přejeme hezkou poetickou chvilku ;-)

2.1.2012
Možná jste už zaznamenali, že Caine občas hrává s Navzájem.mini. Jak takové hraní vypadá, si můžete teď poslechnout - a dokonce se na to i podívat - díky novému klipu od Malin a Evelínky Matějovských

1.1.2012
Do (Nového) konce světa v novém kabátě - aneb jak jsme nově oblékli úvodní stránku ;-)

23.12.2012
Né-sém vám nó-vi-ny, po-slou-chej-te... No, noviny.. rozhovor z rádia Folk, který jsme právě umístili do rubriky Mp3, proběhl už v lednu, ale stále je aktuální :-) A protože jsou Vánoce, připomínka doby, kdy lidem zazářila hvězda naděje a od té doby jsme všichni na cestě - ať vědomě či nevědomě, cíleně či bezcílně - můžete si v Rozmluvách přečíst Vánoční kázání o neomylném pravidlu cesty..
Přejeme požehnané Vánoce a neomylného spolujezdce!Zpět