Marek Macák - Kruh-spirála-osa 


Promiňte, že tu rušíme vaše bludné kruhy, hudební mlhoviny a zalomené osy... ale když už nemáme nic k tématu, zkusíme z něj aspoň na okamžik... a třeba aspoň pro někoho... zase trochu odbočit ;-)
Pan Marek Macák je křesťanský psycholog, ale dalo by se klidně říci i filosof a cestovatel! Ve smyslu poznávání nejen krajin světa, ale hlavně lidí a jejich duší. Možná poetičtěji řečeno je takovým pouličním malířem - portrétistou nitra!
V rozhovoru s Lue Endlicherovou mluví o tom, jestli je cesta člověka po téhle zemi spíš chozením v kruhu a nebo ve spirále.
Nebo má dokonce nějakou zřetelnou osu směřování?
Vy, kdo si tu pročítáte i náš vzkazník, či dokonce do něj sami přispíváte, schválně... jestli v náčrtcích pana "malíře" taky rozeznáte skici jednotlivých jeho aktérů?
Ano, možná i bludné kruhy, spirály či osy směřování... každého z nás ;-)

Marek Macák - Kruh-spirála-osa Archiv pořadů naTWRdo


Protože u nás vysílá - jak přes internet, tak i přes satelit - skutečné celodenní rádio (Rádio7 / TWR) kde je možné slyšet Evangelium! (nadčasově nejlepší zprávu) - rozhodli jsme se mu tu udělat trošku "nereklamu". Tedy upozornit na něj a přitom neklamat ;-)
Každý týden sem chceme dát k poslechu jeden... dva... z vybraných pořadů, dle našeho osobního vkusu. Takový Caine'Mi Best of.
Přejeme příjemný a hlavně vámi samotnými nerušený poslech! ;-)


  Trans World Radio  Trans World Radio
   Rádio 7  rádio, které nemyslí za vás