|
| od: Medard () | vloženo:21.06.2007 13:13:36 |
| Nové fotky i MP3 jsou super, jen mám pořád nějak problém je rozběhnout... Klikám občas jak zběsilý a ono furt nic. Ale zatím jsem se vždy nakonec dokliksl:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:21.06.2007 09:46:39 |
| Ve "Fotkách" je pár nových snímků, převážně z plzeňské "přémyéry" tria Caine + Přéma a Vlaďka Haasovi |
|
| od: Assa () | vloženo:20.06.2007 13:57:19 |
| To se mi taky stává :-))) Tak hlavně že už je ve všem jasno :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:20.06.2007 13:25:54 |
| Jejda, no jo! Nějak mi to splynulo s Tvojí debatou s Vikingem :-)))) |
|
| od: Assa () | vloženo:20.06.2007 11:33:01 |
| Ben: Mně se to stává taky.. :-) Ale teď tedy musím podotknout, že zpráva o nových Mp3 se objevila i na vzkazníku, konkrétně 13.06.2007 ve 12:26:50 :-))) |
|