Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:21.06.2007 16:51:18
Assa,Ben: V Příbrami prší zrovan teď a taky už dneska po druhý.

od: Assa () vloženo:21.06.2007 16:45:15
Ben: Tak to jsi asi před tím deštěm stále ujížděl (nebo chodil pozdě) :-) Já za poslední týden zmokla už třikrát a několikrát se úspěšně schovala :-))

od: Ben () vloženo:21.06.2007 15:26:05
Dneska někde pršelo? To je dobrá zpráva. Já jsem déšť neviděl už týden (a to jsem procestoval celou republiku od Novohradských hor po Karvinou).

Mimochodem, dnes je slunovrat.

od: Assa () vloženo:21.06.2007 13:44:50
Medard: Co přesně Ti blbne? Mně tady všechno chodí v pohodě..
A na Medarda možná nepršelo, ale mně na prádlo dnes pršelo už dvakrát :-))

od: Medard () vloženo:21.06.2007 13:15:45
A tak mě ještě napadá, všimli ste si, že letos na Medarda po x letech nepršelo? Mno proto je tak hezký počasí! :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů