|
| od: ZUM () | vloženo:21.06.2007 16:51:18 |
| Assa,Ben: V Příbrami prší zrovan teď a taky už dneska po druhý. |
|
| od: Assa () | vloženo:21.06.2007 16:45:15 |
| Ben: Tak to jsi asi před tím deštěm stále ujížděl (nebo chodil pozdě) :-) Já za poslední týden zmokla už třikrát a několikrát se úspěšně schovala :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:21.06.2007 15:26:05 |
Dneska někde pršelo? To je dobrá zpráva. Já jsem déšť neviděl už týden (a to jsem procestoval celou republiku od Novohradských hor po Karvinou).
Mimochodem, dnes je slunovrat. |
|
| od: Assa () | vloženo:21.06.2007 13:44:50 |
Medard: Co přesně Ti blbne? Mně tady všechno chodí v pohodě..
A na Medarda možná nepršelo, ale mně na prádlo dnes pršelo už dvakrát :-)) |
|
| od: Medard () | vloženo:21.06.2007 13:15:45 |
| A tak mě ještě napadá, všimli ste si, že letos na Medarda po x letech nepršelo? Mno proto je tak hezký počasí! :-) |
|