|
| od: Medard () | vloženo:21.06.2007 21:04:49 |
| Tak tady v ČB se už několikrát přehnali opravdu černé mraky, ale zatím ani nekáplo. A bylo by to už třeba... |
|
| od: Medard () | vloženo:21.06.2007 21:02:56 |
| Assa: Mno ono je to spíš ve mě. Nějak furt asi klikám mimo:-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:21.06.2007 20:54:54 |
| Assa: Tak co, nezmokla si moc? :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:21.06.2007 17:43:30 |
ZUM: U nás taky právě prší (s přestávkami celý den) a já jdu do toho marastu zase zmoknout.. Ještě že to nemám daleko :-))
Ben: Na Moravě to ted pěkně bouří, alespoň podle meteorologických satelitních snímků.. :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:21.06.2007 17:25:55 |
| A já měl pocit, že je hrozný sucho... |
|