Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Medard () vloženo:21.06.2007 21:04:49
Tak tady v ČB se už několikrát přehnali opravdu černé mraky, ale zatím ani nekáplo. A bylo by to už třeba...

od: Medard () vloženo:21.06.2007 21:02:56
Assa: Mno ono je to spíš ve mě. Nějak furt asi klikám mimo:-)

od: ZUM () vloženo:21.06.2007 20:54:54
Assa: Tak co, nezmokla si moc? :-))

od: Assa () vloženo:21.06.2007 17:43:30
ZUM: U nás taky právě prší (s přestávkami celý den) a já jdu do toho marastu zase zmoknout.. Ještě že to nemám daleko :-))
Ben: Na Moravě to ted pěkně bouří, alespoň podle meteorologických satelitních snímků.. :-)

od: Ben () vloženo:21.06.2007 17:25:55
A já měl pocit, že je hrozný sucho...


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů