|
| od: Venca "21" () | vloženo:22.06.2007 13:59:23 |
| Assa: Já Ti v Písku zamávám z mostu :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:22.06.2007 08:16:58 |
Ben: My jsme celou dobu plánovali Sázavu, ale když se měli objednat lodě, najednou se změnil plán a je to :-) My se chceme taky courat po okolí :-) Loni jsme zas jeli Vltavu, když bylo vody hodně a i tato v celku klidná řeka byla tehdy dost divoká, tak letos budeme mít opačný extrém, no :-) Jen doufám, že meteorologům nevyjde jejich předpověď a celej červenec nebude pršet :-/
Medard: No, mohl bys trochu zmoknout, to je fakt.. A prosím Tě, stůj v tu chvíli někde poblíž Otavy, třeba v Sušici :-)) |
|
| od: Medard () | vloženo:22.06.2007 07:46:56 |
| Assa: Tak zase nic. Podle mě tu zase nespadla ani kapka, ted je tu úplně vymetená obloha... Si možná říkáš proč nemohlo na Medarda pršet co? :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:22.06.2007 00:21:31 |
| Otava je stejně samej volej :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:21.06.2007 21:15:43 |
ZUM: Ne ne, jsem v suchu :-) Ale i kdybych zmokla, stálo by to za to :-))
Medard: Aha, tak s tím Ti nepomůžu :-) A jen ať na jihu pěkně prší, za 14 dní jedeme Otavu, tak ať je voda :-) |
|