Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:24.06.2007 15:54:32
A kdyby někdo hledal ukázky z alb, tak nezmizely, byly pouze přesunuty přímo do rubriky "Alba", k jednotlivým nahrávkám.

od: Assa () vloženo:24.06.2007 15:05:17
Pro ty, co nestíhají chodit na koncerty a zajímá je, jak zní Cainovy písničky v podání CAINE tria, tu máme v "Mp3" záznam "přemyérového" koncertu z plzeňského Hifi klubu..
A ochutnávka z chystaného alba je již na cestě...!

od: Assa () vloženo:22.06.2007 21:57:19
Ben: Tak to gratuluju :-)) A Medard se holt bude muset jít zmáčet někam do řeky či rybníka :-))

od: Ben () vloženo:22.06.2007 21:20:38
Dneska jsem viděl déšť! Dokonce jsem i zmoknul! Jen to zase nebylo v Budějicích, takže Medard je možná pořád na suchu :-)))

od: Assa () vloženo:22.06.2007 15:41:23
Medard: Stále na suchu? Já dnes už zase dvakrát zmokla :-))
Venca "21": Nevím, jestli doplujeme až do Písku.. naším stylem - "na co pádlo, když voda teče sama" se nepohybujeme příliš rychle :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů