Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:25.06.2007 15:58:28
Assa: To já VZ sledovala z povzdálí jen asi tři písničky, pak jsem i přes bolavý kotník a puchýře od předešlého pogování vtrhla na parket (teda spíš pískoviště) a užívala si tu skvělou kapelku naplno. Nejvíc mě dostal ten malej kytarysta-zpěvák, byl neodolatelnej. No a písničky taky skvělý ... co dodat - raději už nic. :-))

od: Assa () vloženo:25.06.2007 15:03:39
Ben: Jo jo, to jsem si nemohla nechat ujít :-) Vždyť to vlastně byly kapely samých kamarádů a přátel :-) A Papínek to dobře zorganizoval!
O Trabandu přemýšlíme.. V Praze budu určitě, od dvou v Modrý Vopici hrají Vrámci Možností, od půl pátý Znouze, tak pak se uvidí.. Asi se budeme rozhodovat až přímo večer. Každopádně pokud půjdem, určitě se tam k Tobě přihlásíme :-)) A můj záběr - ke mě se vše dostává vlastně pouhou náhodou :-))

od: Ben () vloženo:25.06.2007 14:49:10
Assa: tys byla na tý poslední Pavlově Vrtuli? A nechystáš se náhodou na dechno-Traband, Původní Bureš a Prohrála v kartách? Já asi jo, ale asi to vypadá, že budu sám, což mě moc netěší (ostatní mí ETF souputníci a spřátelení asi nepřijedou). Jinak obdivuju Tvůj záběr, stále mě překvapuje, jak sahá dál, než bych tipoval.

od: Assa () vloženo:25.06.2007 14:21:03
Ben: Vůbec se neomlouvej, už sem na ně chystám odkaz :-) V sobotu jsem s Rudou mluvila a vypadá to, že Cainův brněnský koncert bude právě s "Poletíme?" :-) A co se VZ týče, tak prý je složitý, aby se všichni sešli dohromady, ale úplný rozpad snad nenastane.. To by také po tom, co předvedli v sobotu, byla škoda (i když jsem je tedy vnímala jen tak z povzdálí..:-)

od: Ben () vloženo:25.06.2007 13:16:00
Medard: Pršelo vůbec přes víkend v Budějicích? Přijel jsem a je tu zas jak vymeteno.

Assa: Díky. Díky.

Malá reklama (pokud můžu): Ruda Brančovský z Veselé Zubaté (která bohužel poslední dobou trochu stagnuje, snad se nám, holka, nerozpadne) založil novou kapelu "Poletíme?" Od soboty jsou na jejich webu www.poletime.info první mp3 z koncertu a ... No, hodnocení nechám na Vás :-))) Konec reklamy, omlouvám se.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů