|
| od: Ben () | vloženo:26.06.2007 11:42:03 |
| Včera večer jsem konečně zmoknul i v Budějkách! :-)) A dost už o počasí, až mi dohraje Přítel člověka, hned se vrhnu na ochutnávky. (Doufám, že tam zase bude hrát Haasband. Nebo už jenom Přéma a Vlaďka?) |
|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 09:49:47 |
!!!
Kdo má zájem, slyš - v "Albech" je k poslechu první ochutnávka z chystané desky, jež by snad měla vyjít na podzim t.r.
Vše vzniká ve studiu Přémy Haase s jeho nemalou hudební a aranžérskou pomocí. Stejně tak se na nahrávání podílí i Vlaďka Haasová.
A já se letos snad poprvé těším na podzim :-)
!!! |
|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 08:20:13 |
| Já už to pomalu přestávám rešit.. Za posledních 14 dnů snad nebyl den, kdy bych aslepoň dvakrát nezmokla :-)) A dnes má k tomu prý i dost foukat, tak možná mě to odfoukne až do Budějek a tam třeba budu v suchu :-)) |
|
| od: Medard () | vloženo:25.06.2007 19:49:52 |
| Ben: Jo o víkendu byl v ČB pěknej slejvák, Ale vyšlo to tak akorát, byl jsem totiž kamarádce na svatbě na Hluboké a jen tak tak že jsem nezmohl:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:25.06.2007 16:14:53 |
| ZUM: To chápu, Zubatce se dá jen těžko odolat :-)) A už Tě kotník bolí méně? |
|