Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Ben () vloženo:26.06.2007 11:42:03
Včera večer jsem konečně zmoknul i v Budějkách! :-)) A dost už o počasí, až mi dohraje Přítel člověka, hned se vrhnu na ochutnávky. (Doufám, že tam zase bude hrát Haasband. Nebo už jenom Přéma a Vlaďka?)

od: Assa () vloženo:26.06.2007 09:49:47
!!!
Kdo má zájem, slyš - v "Albech" je k poslechu první ochutnávka z chystané desky, jež by snad měla vyjít na podzim t.r.
Vše vzniká ve studiu Přémy Haase s jeho nemalou hudební a aranžérskou pomocí. Stejně tak se na nahrávání podílí i Vlaďka Haasová.
A já se letos snad poprvé těším na podzim :-)
!!!

od: Assa () vloženo:26.06.2007 08:20:13
Já už to pomalu přestávám rešit.. Za posledních 14 dnů snad nebyl den, kdy bych aslepoň dvakrát nezmokla :-)) A dnes má k tomu prý i dost foukat, tak možná mě to odfoukne až do Budějek a tam třeba budu v suchu :-))

od: Medard () vloženo:25.06.2007 19:49:52
Ben: Jo o víkendu byl v ČB pěknej slejvák, Ale vyšlo to tak akorát, byl jsem totiž kamarádce na svatbě na Hluboké a jen tak tak že jsem nezmohl:-)

od: Assa () vloženo:25.06.2007 16:14:53
ZUM: To chápu, Zubatce se dá jen těžko odolat :-)) A už Tě kotník bolí méně?


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů