|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 15:06:55 |
Ben: No, já myslím, že Vlaďka je tak nějak už Přémovou součástí, tudíž já ji do Haasbandu počítám :-))
A myslím, že se můžeme těšit na celý Haasband i na CD :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:26.06.2007 15:04:16 |
No přece P. Haas, Ř. Haas, E. Haas, M. Haas a A. Haas. (nebo tak nějak) :-)))
No, mám na mysli spíš to, že Přema hraje v triu na kytaru, zatímco na dosavadních CD hraje na všechno možný, ne? :-)))) |
|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 14:16:15 |
| Ben: A kdo tam dle Tvého je? :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:26.06.2007 14:00:07 |
| Ale Vlaďka přece není v Haasbandu, ne? |
|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 12:43:25 |
| Ben: Ochutnávka je tu zatím pouze jedna, další zase časem, ať se nepřejíte :-) A na CéDé hraje (krom Caina, pochopitelně) Přéma a Vlaďka, čili Haasband :-) |
|