Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:26.06.2007 15:06:55
Ben: No, já myslím, že Vlaďka je tak nějak už Přémovou součástí, tudíž já ji do Haasbandu počítám :-))
A myslím, že se můžeme těšit na celý Haasband i na CD :-)

od: Ben () vloženo:26.06.2007 15:04:16
No přece P. Haas, Ř. Haas, E. Haas, M. Haas a A. Haas. (nebo tak nějak) :-)))

No, mám na mysli spíš to, že Přema hraje v triu na kytaru, zatímco na dosavadních CD hraje na všechno možný, ne? :-))))

od: Assa () vloženo:26.06.2007 14:16:15
Ben: A kdo tam dle Tvého je? :-))

od: Ben () vloženo:26.06.2007 14:00:07
Ale Vlaďka přece není v Haasbandu, ne?

od: Assa () vloženo:26.06.2007 12:43:25
Ben: Ochutnávka je tu zatím pouze jedna, další zase časem, ať se nepřejíte :-) A na CéDé hraje (krom Caina, pochopitelně) Přéma a Vlaďka, čili Haasband :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů