|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 21:29:00 |
| To je krásné, když se všichni pěkně shodnou :-))) |
|
| od: ZUM () | vloženo:26.06.2007 21:24:53 |
| Assa, Venca ...: Souhlasim, móc pěkná. |
|
| od: Assa () | vloženo:26.06.2007 21:18:54 |
| Venca "21": Mně není zač děkovat, já na tom zásluhy nenesu :-) Jinak souhlasím, je to moc pěkná písnička :-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:26.06.2007 20:30:17 |
| Assa: Teď místo abych sledoval Ordinaci v růžové zahradě radši sleduju Cainovo zelenou zahradu a vychutnávám si plnými doušky tóny nového songu o vlase víly. Je to moc pěkný, díky, Assanko :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:26.06.2007 15:26:36 |
| Tak jo. Těším se. |
|