Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:26.06.2007 21:29:00
To je krásné, když se všichni pěkně shodnou :-)))

od: ZUM () vloženo:26.06.2007 21:24:53
Assa, Venca ...: Souhlasim, móc pěkná.

od: Assa () vloženo:26.06.2007 21:18:54
Venca "21": Mně není zač děkovat, já na tom zásluhy nenesu :-) Jinak souhlasím, je to moc pěkná písnička :-)

od: Venca "21" () vloženo:26.06.2007 20:30:17
Assa: Teď místo abych sledoval Ordinaci v růžové zahradě radši sleduju Cainovo zelenou zahradu a vychutnávám si plnými doušky tóny nového songu o vlase víly. Je to moc pěkný, díky, Assanko :-)

od: Ben () vloženo:26.06.2007 15:26:36
Tak jo. Těším se.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů