|
| od: ZUM () | vloženo:28.06.2007 21:53:00 |
Venca 21: JO, ale zásadně s tim nesouhlasim ! Sice se mě to ještě netýká, ale sem solidární :-))
|
|
| od: Venca "21" () | vloženo:28.06.2007 21:32:03 |
| ZUM: Sice se Tě to ještě netýká, ale víš proč ženský po čtyřicítce nemůžou hrát na schovku? :-))))) |
|
| od: Assa () | vloženo:28.06.2007 08:53:06 |
Venca "21": Naprosto není zač, ale díky :-)
ZUM: Nebo na slepou bábu :-)) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:27.06.2007 17:44:26 |
| Assa: Já Ti děkoval za to, že jsi ji dala sem na stránky, jinak díky za písničku patří samozřejmě hlavně Cainovi. |
|
| od: ZUM () | vloženo:26.06.2007 21:37:39 |
| Assa: Tak, tak, a nejlepší na tom je, že tenhle druh opuštěnosti nám nehrozí. Pokud si teda nebudem hrát na schovku ;-) |
|