Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:28.06.2007 21:53:00
Venca 21: JO, ale zásadně s tim nesouhlasim ! Sice se mě to ještě netýká, ale sem solidární :-))


od: Venca "21" () vloženo:28.06.2007 21:32:03
ZUM: Sice se Tě to ještě netýká, ale víš proč ženský po čtyřicítce nemůžou hrát na schovku? :-)))))

od: Assa () vloženo:28.06.2007 08:53:06
Venca "21": Naprosto není zač, ale díky :-)
ZUM: Nebo na slepou bábu :-))

od: Venca "21" () vloženo:27.06.2007 17:44:26
Assa: Já Ti děkoval za to, že jsi ji dala sem na stránky, jinak díky za písničku patří samozřejmě hlavně Cainovi.

od: ZUM () vloženo:26.06.2007 21:37:39
Assa: Tak, tak, a nejlepší na tom je, že tenhle druh opuštěnosti nám nehrozí. Pokud si teda nebudem hrát na schovku ;-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů