Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:02.07.2007 16:07:01
Assa: Neboj budeme spamy ignorovat, až se z nás bude kouřit. A ty si pekně zapádluj a hlavně se nám neutop! :-))

od: Assa () vloženo:02.07.2007 15:52:23
Já mám také jedno hlášení - nebudu teď cca týden na netu, tak tu nezlobte a hlavně - vyskytnou-li se tu nějaké spamy apod., úšpěšně je ignorujte! Až přijedu, zase to tu uklidím :-)) Mějte se krásně!

Radek Vrámci: Výborný výběr! :-)

od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) vloženo:02.07.2007 14:38:42
Teda ta píseň spíš zazněla. To je výstižnější. A pevně doufám, že jen tak neodezní a bude posluchačům Beatu znít v hlavně stejně tak dlouho jako třeba The Dictators nebo Generation X nebo Stiff Little Fingers, které jsme pouštěli před tím.

od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) vloženo:02.07.2007 14:36:29
Zdravím všechny, zvláště pak kolegu Caina :-)!!!
Hlásím, že včera okolo osmnácté hodiny večerní odezněla na Rádiu Beat Mistrova mistrovská píseň Nikdy se neboj! Pustili jsem jí tam se Zumkou v rámci pořadu konzervy.
Pěkně se nesla éterem.
A kdy dáme zkoušku???
Zdárec Vrámec.

od: Assa () vloženo:01.07.2007 14:38:37
Venca "21": Znám ještě lepší hru než na schovku - bobříka mlčení :-) A nemusí to být hra jen pro ženský a už vůbec ne po čtyřicítce :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů