|
| od: ZUM () | vloženo:02.07.2007 16:07:01 |
| Assa: Neboj budeme spamy ignorovat, až se z nás bude kouřit. A ty si pekně zapádluj a hlavně se nám neutop! :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:02.07.2007 15:52:23 |
Já mám také jedno hlášení - nebudu teď cca týden na netu, tak tu nezlobte a hlavně - vyskytnou-li se tu nějaké spamy apod., úšpěšně je ignorujte! Až přijedu, zase to tu uklidím :-)) Mějte se krásně!
Radek Vrámci: Výborný výběr! :-) |
|
| od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) | vloženo:02.07.2007 14:38:42 |
| Teda ta píseň spíš zazněla. To je výstižnější. A pevně doufám, že jen tak neodezní a bude posluchačům Beatu znít v hlavně stejně tak dlouho jako třeba The Dictators nebo Generation X nebo Stiff Little Fingers, které jsme pouštěli před tím. |
|
| od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) | vloženo:02.07.2007 14:36:29 |
Zdravím všechny, zvláště pak kolegu Caina :-)!!!
Hlásím, že včera okolo osmnácté hodiny večerní odezněla na Rádiu Beat Mistrova mistrovská píseň Nikdy se neboj! Pustili jsem jí tam se Zumkou v rámci pořadu konzervy.
Pěkně se nesla éterem.
A kdy dáme zkoušku???
Zdárec Vrámec. |
|
| od: Assa () | vloženo:01.07.2007 14:38:37 |
| Venca "21": Znám ještě lepší hru než na schovku - bobříka mlčení :-) A nemusí to být hra jen pro ženský a už vůbec ne po čtyřicítce :-)) |
|