|
| od: Assa () | vloženo:03.07.2007 08:14:12 |
Radek Vrámci: Když na tom tak trváš... :-))
Mějte se krásně a za týden páááá :-) |
|
| od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) | vloženo:02.07.2007 23:55:36 |
| Navrhuju sníst lodě :-))). |
|
| od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) | vloženo:02.07.2007 23:55:04 |
| Navrhuju sníst lodě :-))). |
|
| od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) | vloženo:02.07.2007 23:55:01 |
| Navrhuju sníst lodě :-))). |
|
| od: Assa () | vloženo:02.07.2007 16:12:06 |
| ZUM: My spíš budeme rádi, když neprodřeme lodě.. Otava je stále na hranici sjízdnosti :-/ Ale tak to třeba pojmeme jako čundr a místo psů s sebou budeme na provázku táhnout lodě :-)) |
|