Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:03.07.2007 08:14:12
Radek Vrámci: Když na tom tak trváš... :-))
Mějte se krásně a za týden páááá :-)

od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) vloženo:02.07.2007 23:55:36
Navrhuju sníst lodě :-))).

od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) vloženo:02.07.2007 23:55:04
Navrhuju sníst lodě :-))).

od: Radek Vrámci (BahnakHroch@seznam.cz) vloženo:02.07.2007 23:55:01
Navrhuju sníst lodě :-))).

od: Assa () vloženo:02.07.2007 16:12:06
ZUM: My spíš budeme rádi, když neprodřeme lodě.. Otava je stále na hranici sjízdnosti :-/ Ale tak to třeba pojmeme jako čundr a místo psů s sebou budeme na provázku táhnout lodě :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů