Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:10.07.2007 16:18:54
ZUM: No nevím.. Když se dělá nový jez na řece, která je vodáky celkem vyhledávaná a neudělá se tam nějak rozumně přístupné místo na přenášení, není to nic moc. Ale ve Strako to asi bylo ještě horší než v Písku - dlouhý, prudký, kameny vydlážděný sráz, kde byly jen jedny strmé schůdky, po tom se lodě opravdu tahají dost špatně.. Stačily by jedny schůdky navíc.. A pohostinství by vodáci možná i využili, kdyby tam nějaké bylo ;o) Ale teď to zní, že si stěžuju.. Né, celkově to bylo super! Jen jsem si rejpla :-)
A jak jste se měli zatím vy všici?

od: ZUM () vloženo:10.07.2007 15:31:18
Assa: Ahój! To je dobře, že ses nám neutopila. S těma jezama je opravdu potíž, ale nemyslim si, že by to bylo tim, že by si tam nevážili vodáků, spíš chtěji, aby si je vodáci dobře zapamatovali, no a aby unaveni z přenášení jezů vyu¨žili jejich pohostinosti ;-)

od: Assa () vloženo:10.07.2007 12:16:24
Ahóóój! Jsem zpět a neutopená :-)
Teda - s těmi spamy to dopadlo hůř, než jsem očekávala, ale už jsou všechny pryč. Krom Spavien, samozřejmě, to bych si nedovolila smazat :-))

Venca "21": Malá kritika Písku - vůbec si tam neváží vodáků (ve Strako snad ještě méně) - tak nešikovně řešené jezy se vidí málokde :-/ Nejen, že se nedají splout, to je pochopitelní, ale když se nedají ani bezpečně přenášet, to je mizérie.. Ale jinak bylo na vodě naprosto úúúžasně :-)

od: Vivien () vloženo:09.07.2007 14:52:32
Chi, tak já si taky trochu zaspamuju...:-)))
nsdjhfnfkuhn fhpfnc uhfawoenf hipf vf hhf iuhfufwkenfi dhf wenf uhfef jf udfh iwenriwehf idnornf iufsdinfw enf anfi enfwfiabf pwibwieias wubibwdipusdbáebweneuf f eufh eádfg fnei euhf wef uigf hfi f duibe uifhefeurpiwKNdiešáý ejh JSndkldf áíwA iuéáčšýr ud jdoweřáčýz jdn wiugršáýč= hr ýzrěáýš ýšřéáýčr

od: Venca "21" () vloženo:04.07.2007 12:52:45
Hm, Assa i Fífa jsou na zlatonosné Otavěnce a spamy mají pré :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů