Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:12.07.2007 17:11:08
ZUM: Copak Ty jsi Jezinka? No, tak to asi přehodnotím svůj dosavadní postoj :-)))

od: ZUM () vloženo:12.07.2007 17:05:00
Assa: Ty mě nemáš ráda? :-( Brek

od: Assa () vloženo:11.07.2007 21:42:18
ZUM: Já mám radši Jeskyňky :-))

od: ZUM () vloženo:11.07.2007 19:49:17
Assa: Hlavně, když tam maji milé Jezinky :-))

od: Assa () vloženo:10.07.2007 16:20:44
Jo a písecký jezy jsme netahali, lodě jsme odevzdávali hned u toho prvního, ale ten pohled na to mi stačil.. :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů