|
| od: Assa () | vloženo:12.07.2007 17:11:08 |
| ZUM: Copak Ty jsi Jezinka? No, tak to asi přehodnotím svůj dosavadní postoj :-))) |
|
| od: ZUM () | vloženo:12.07.2007 17:05:00 |
| Assa: Ty mě nemáš ráda? :-( Brek |
|
| od: Assa () | vloženo:11.07.2007 21:42:18 |
| ZUM: Já mám radši Jeskyňky :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:11.07.2007 19:49:17 |
| Assa: Hlavně, když tam maji milé Jezinky :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:10.07.2007 16:20:44 |
| Jo a písecký jezy jsme netahali, lodě jsme odevzdávali hned u toho prvního, ale ten pohled na to mi stačil.. :-)) |
|