Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:13.07.2007 09:58:49
Paperman: Díky :-) Co se spamu týče, tak antispam je hotový, jen ho sem dát... :-) Heslem se to ale dělat nebude, já takový to opisování číslíček apod. nemám ráda.. Pro běžného uživatele se tu nic nezmění, jen ty mršky to snad neprolomí.. Na Upelesťácích a na Baronce to zatím drží.. :-)

od: paperman (paperman@seznam.cz) vloženo:13.07.2007 07:56:49
Assa: dejte si tam nějakou ochranu proti tomu hnoji ze spamů, třeba pod nějakým heslem, více vám snad poradí náš webmaster honza pouska z Plzně

jpouska@email.cz

od: paperman (paperman@seznam.cz) vloženo:13.07.2007 07:55:12
Caine a Assa: tento web je čím dál tím lepší, nabitý informacemi a zajímavostmi, dobře se o něj staráte, jen tak dál :)))

od: Assa () vloženo:12.07.2007 21:21:38
ZUM: Aha :-)) Tuhle situaci si dovedu představit - loni jsme u jednoho jezu taky všichni zastavovali, že lodě přeneseme a dvě kamarádky to nějak "neubrzdily", tak si to pěkně sjely :-) Naštěstí v pohodě :-)

od: ZUM () vloženo:12.07.2007 21:14:38
Assa: No jistě, tenhle tytul sem si vysloužila ještě s bývalou spolužačkou, když jsme svou kánoi na vodáckém kurzu místo úhledného parkoviště namířily do divokého jezu a nevěděli jsme jak z toho ven :-)) Musel po ní skočit sám pan ředitel a odtáhnout ji tam, kde mezitim způsobně soulodili ostatní ;-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů