|
| od: Assa () | vloženo:13.07.2007 09:58:49 |
| Paperman: Díky :-) Co se spamu týče, tak antispam je hotový, jen ho sem dát... :-) Heslem se to ale dělat nebude, já takový to opisování číslíček apod. nemám ráda.. Pro běžného uživatele se tu nic nezmění, jen ty mršky to snad neprolomí.. Na Upelesťácích a na Baronce to zatím drží.. :-) |
|
| od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:13.07.2007 07:56:49 |
Assa: dejte si tam nějakou ochranu proti tomu hnoji ze spamů, třeba pod nějakým heslem, více vám snad poradí náš webmaster honza pouska z Plzně
jpouska@email.cz |
|
| od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:13.07.2007 07:55:12 |
| Caine a Assa: tento web je čím dál tím lepší, nabitý informacemi a zajímavostmi, dobře se o něj staráte, jen tak dál :))) |
|
| od: Assa () | vloženo:12.07.2007 21:21:38 |
| ZUM: Aha :-)) Tuhle situaci si dovedu představit - loni jsme u jednoho jezu taky všichni zastavovali, že lodě přeneseme a dvě kamarádky to nějak "neubrzdily", tak si to pěkně sjely :-) Naštěstí v pohodě :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:12.07.2007 21:14:38 |
| Assa: No jistě, tenhle tytul sem si vysloužila ještě s bývalou spolužačkou, když jsme svou kánoi na vodáckém kurzu místo úhledného parkoviště namířily do divokého jezu a nevěděli jsme jak z toho ven :-)) Musel po ní skočit sám pan ředitel a odtáhnout ji tam, kde mezitim způsobně soulodili ostatní ;-)) |
|