Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:16.07.2007 16:43:50
Pravidelným návštěvníkům koncertů a pozorným sledovačům těchto stránek jistě neuniklo, že Caine již nějaký čas vystupuje v triu s Přémou a Vlaďkou Haasovými. Pro ty, které zajímá něco málo víc o těchto dvou výjimečných muzikantech, přibyla rubrika "V triu", kde je o nich pár slov.. Nějaká snad ještě přibudou ;o)

od: Assa () vloženo:15.07.2007 16:32:36
Ben: No, zeptat se samozřejmě můžeš, ale já asi nejsem natolik kompetentní osoba, abych Ti s jistotou mohla odpovědět.. :-) Ale po shlédnutí pár jiných stránek se domnívám, že to asi bude bez Romany, která asi bude mířit trochu víc na západ. A u Semtexu na srpen koncerty ještě nejsou, takže jestli bude Michal, to netuším. Zato tuším, že nějak ne moc nadšeně přespává kdekoli jinde, než doma, takže můj osobní tip je - ve třech. Ale není to nic potvrzeného :-) Zkus se zeptat na Vrbě, jestli Tě to nějak víc zajímá ;o)

od: Ben () vloženo:15.07.2007 14:27:54
Ahoj Asso, můžu se jen zeptat, jaká sestava ZNC bude na Jimramově?

od: Assa () vloženo:13.07.2007 15:56:24
Venca "21": Teď už jo, ale to proto, že už to neděláme my.. Předtím to celou dobu jelo bez toho.. To opisování je fakt strašný.. Nejlepší je to u Laiků, kde to navíc chce součet dvou čísel a dost často tam správný výsledek prostě nefunguje :-))

od: Venca "21" () vloženo:13.07.2007 15:48:56
Assa: Ale na Baronce se opisuje číslíčko. A 21 mi to ještě nehodilo :-)))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů