|
| od: Assa () | vloženo:23.07.2007 19:45:42 |
| FíFa: Děkuji za průběžné promazávání spamů během mé nepřítomnosti :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:20.07.2007 09:48:43 |
| Hoj, tak já zas mizím, tož to tu chvíli vydržte i s těmi otravnými spamy.. Až přijedu, tak tu zase uklidím :-) Mějte se fajn! |
|
| od: Assa () | vloženo:17.07.2007 18:51:50 |
| Ben: Nemáš za co se omlouvat, já jen že jaká kde bude sestava ZNC můžu spíš jen tipovat.. :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:17.07.2007 17:52:31 |
| Asso, omlouvám se, ale Ty víš jistě lépe, kam se podívat, abys to zjistila. Díky moc. |
|
| od: Assa () | vloženo:17.07.2007 12:10:30 |
| Ehm, ne "V triu", ale "CAINEtrio" se jmenuje nová rubrika ;-) |
|