Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:23.07.2007 19:45:42
FíFa: Děkuji za průběžné promazávání spamů během mé nepřítomnosti :-)

od: Assa () vloženo:20.07.2007 09:48:43
Hoj, tak já zas mizím, tož to tu chvíli vydržte i s těmi otravnými spamy.. Až přijedu, tak tu zase uklidím :-) Mějte se fajn!

od: Assa () vloženo:17.07.2007 18:51:50
Ben: Nemáš za co se omlouvat, já jen že jaká kde bude sestava ZNC můžu spíš jen tipovat.. :-)

od: Ben () vloženo:17.07.2007 17:52:31
Asso, omlouvám se, ale Ty víš jistě lépe, kam se podívat, abys to zjistila. Díky moc.

od: Assa () vloženo:17.07.2007 12:10:30
Ehm, ne "V triu", ale "CAINEtrio" se jmenuje nová rubrika ;-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů