Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:25.07.2007 19:46:35
Ben: Tak například Caine trio jsem naživo ještě neslyšela :-/

od: Ben () vloženo:25.07.2007 19:32:11
A já myslel, že jezdíš na všechny Caineovy koncerty :-)

od: Assa () vloženo:25.07.2007 19:09:43
Ben: Taky mi to pravidelně nevychází. Letos ještě nevím..

od: Ben () vloženo:25.07.2007 18:25:31
Na Struny na ulici bych rád zase někdy podíval, ale poslední roky mi to nějak uniká :-( V Plzni jsem byl minulý týden a do konce prázdnin už se tam asi nedostanu.

od: Assa () vloženo:25.07.2007 17:34:22
V "Albech" přibyla další malá ochutnávka z alba Pro jediný vlas víly, které se už pomalu dokončuje..
A kdo se chystá na plzeňský festival Struny na ulici, má možnost si poslechnout i CAINE trio - více viz "Koncerty" :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů