|
| od: Assa () | vloženo:25.07.2007 19:46:35 |
| Ben: Tak například Caine trio jsem naživo ještě neslyšela :-/ |
|
| od: Ben () | vloženo:25.07.2007 19:32:11 |
| A já myslel, že jezdíš na všechny Caineovy koncerty :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:25.07.2007 19:09:43 |
| Ben: Taky mi to pravidelně nevychází. Letos ještě nevím.. |
|
| od: Ben () | vloženo:25.07.2007 18:25:31 |
| Na Struny na ulici bych rád zase někdy podíval, ale poslední roky mi to nějak uniká :-( V Plzni jsem byl minulý týden a do konce prázdnin už se tam asi nedostanu. |
|
| od: Assa () | vloženo:25.07.2007 17:34:22 |
V "Albech" přibyla další malá ochutnávka z alba Pro jediný vlas víly, které se už pomalu dokončuje..
A kdo se chystá na plzeňský festival Struny na ulici, má možnost si poslechnout i CAINE trio - více viz "Koncerty" :-) |
|