|
| od: ZUM () | vloženo:29.07.2007 13:45:37 |
M@M: Jo, pravdu máš. Cainovi písničky maji sílu...
Caine: I ty pravdu máš, je užasné být věřící ;-). Všechno, co člověk dělá má hned větší smysl. A třeba ta slova slýcháš častěji než si myslíš, třeba jim jenom nevěříš ;-))... |
|
| od: Caine () | vloženo:29.07.2007 11:48:07 |
Ahoj M@M! Děkuju! Neslýchám často taková slova... no, doma asi nebývá nikdo prorokem :-) Bývaly dokonce chvíle, kdy jsem se ptal: A proč to vlastně vůbec dělám? A proč to vlastně vůbec všechno dělám takhle? Co když opravdu "takhle se to přece nedělá"? Proč se už konečně raději nepřizpůsobit? A je umění o službě nebo o sebevyjádření? A je tohle vůbec umění? Resp. - umím to vůbec? Víš, bývají někdy chvíle, kdy v tom co děláš ti neporozumí nikdo a zůstáváš jen sám... s Tím nejbližším, s Bohem a pak najednou zaslechneš: Pokračuj...pro mě... mně se to líbí! Je užasné být věřící ;-)
Čauky |
|
| od: M@M () | vloženo:29.07.2007 00:27:12 |
| ....tak jsem dostal nutkání napsat vzkaz...ale co? No tak třeba to, že pro mě je Ćaine nejzásadnější postava v české hudbě, ačkoliv nejsem věřící, tak na mě jeho hudba velice silně působí....nehledě na to, že svým originálním zvukem bicích tvoří ZNC:-) Caine děkuju za to, že děláš to co děláš.....a nepřestávej, má to smysl:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:25.07.2007 19:52:17 |
| Ben: No jo, někdy s tím člověk zkrátka nic nenadělá.. |
|
| od: Ben () | vloženo:25.07.2007 19:50:20 |
| Tak to zírám! |
|