Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:30.07.2007 11:44:37
FíFa: Úúúžasné! Díky moc! Snad to chvíli vydrží.. :-)

od: FiFa () vloženo:30.07.2007 11:05:44
A jen do diskuze: Jestliže může bůh vystupovat i na internetu, tak se dá hacknout :-)

od: FiFa () vloženo:30.07.2007 11:03:14
Vzhledemm k tomu, že tu už spamy byly opravdu hoooodně často byla aktivována první verze antispamu... Za občasné výpadky Vzkazníku se omlouvám.

od: Assa () vloženo:29.07.2007 17:34:45
Jo, jo, jo (ZUMka má jedno "jo", Ráďa dvě, tak já mám tři :-)) - "nejzásadnější", "silně působí", "nepřestávej", "s Tím nejbližším", "úžasné", "častěji", "silná dvojka", "nejosobitější", "drž se" atd. S tímto vším souhlasím a přikyvuji :-))

od: RadekVrámci () vloženo:29.07.2007 13:51:25
M@M:Jo, jo, Caine a madola to je silná dvojka.A Cainovi bicí jsou jedny z nejosobitějších, jaké můžeme slýchat českém hudebním poli.
Caine: Vidíš nejsem sám, kdo si to myslí. Takže ... drž se paliček :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů