|
| od: Assa () | vloženo:30.07.2007 11:44:37 |
| FíFa: Úúúžasné! Díky moc! Snad to chvíli vydrží.. :-) |
|
| od: FiFa () | vloženo:30.07.2007 11:05:44 |
| A jen do diskuze: Jestliže může bůh vystupovat i na internetu, tak se dá hacknout :-) |
|
| od: FiFa () | vloženo:30.07.2007 11:03:14 |
| Vzhledemm k tomu, že tu už spamy byly opravdu hoooodně často byla aktivována první verze antispamu... Za občasné výpadky Vzkazníku se omlouvám. |
|
| od: Assa () | vloženo:29.07.2007 17:34:45 |
| Jo, jo, jo (ZUMka má jedno "jo", Ráďa dvě, tak já mám tři :-)) - "nejzásadnější", "silně působí", "nepřestávej", "s Tím nejbližším", "úžasné", "častěji", "silná dvojka", "nejosobitější", "drž se" atd. S tímto vším souhlasím a přikyvuji :-)) |
|
| od: RadekVrámci () | vloženo:29.07.2007 13:51:25 |
M@M:Jo, jo, Caine a madola to je silná dvojka.A Cainovi bicí jsou jedny z nejosobitějších, jaké můžeme slýchat českém hudebním poli.
Caine: Vidíš nejsem sám, kdo si to myslí. Takže ... drž se paliček :-)) |
|