Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:31.07.2007 21:18:29
Assa:Teď tu byl ...! :-))

od: Assa () vloženo:31.07.2007 17:14:00
ZUM: Tý jo, bychom ten antispam mohli vymyslet a nechat si ho patentovat na mezinárodním patentovém úřadě! Nějaké návrhy? :-))

od: ZUM () vloženo:31.07.2007 16:17:18
M@M:S falešnejma prorokama je to těžký, sou něco jako spam, spoustu lidí odradí, aby mezi tou změtí hledali nějaký zajmavý, nebo dokonce důležitý vzkazy. Chce to holt hodně trpělivosti, nebo antispam ;-)) (Promiň, že se k tomu vyjdřuju, když nejsem Caine)

od: M@M () vloženo:30.07.2007 17:22:06
Caine: Víra je určitě dobrá věc, pokud se na ní nenabalí stovky falešných proroků...Každý máme svojí víru a tam kde ty zpíváš o Kristu, tam já slyším trošku něco jiného ale věřím, že to oba chápeme podobně:-) jinak bych chtěl říct ještě jednu věc-mam známýho, kterej je zvukař a zvučil mj. třeba Philla Collinse, Madonnu atd a jednou taky vás se ZNC a aniž by vás kdy předtim slyšel, tak řek, že tak parádní zvuk bicích v životě neslyšel:-)

od: Venca "21" () vloženo:30.07.2007 17:13:45
Jo, jo, jo, jo. Jsem další z těch, kteří si myslí totéž, co ty lidičky níže. To jenom, Caine, abys to slyšel častěji. Já si myslím, že spoustě lidí se moc líbí Tvoje písničky, ale neumí, nebo je prostě nenapadne Ti to dát takhle najevo. Tak se o to teď taky pokouším :-)))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů