|
| od: ZUM () | vloženo:01.08.2007 19:47:48 |
Assa: Teda chystám, vidíš, nejsem schopná dát dohromady ani dvě věty :-)). Ale sem moc ráda, že Ti je dobře.
|
|
| od: ZUM () | vloženo:01.08.2007 19:46:29 |
| No já vim, ale už se k tomu mailu chistám, jenže ... Ale sejít se určitě musíme. Je to na dobrý cestě, jak sem slyšela ;-) |
|
| od: Assa () | vloženo:01.08.2007 19:37:19 |
| ZUM: Jo jo, je to dobrý :-) Je vidět, že bychom se už opravdu měly sejít a vyřídit si všechny vyprávěcí resty :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:01.08.2007 19:34:02 |
Assa: :-) A jakpak ti je? Už líp?
|
|
| od: Assa () | vloženo:31.07.2007 21:35:30 |
| ZUM: Ach jo, neříkej, že zas nějaký Edison? Thomas Alva.. :-)) |
|