Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: ZUM () vloženo:01.08.2007 19:47:48
Assa: Teda chystám, vidíš, nejsem schopná dát dohromady ani dvě věty :-)). Ale sem moc ráda, že Ti je dobře.

od: ZUM () vloženo:01.08.2007 19:46:29
No já vim, ale už se k tomu mailu chistám, jenže ... Ale sejít se určitě musíme. Je to na dobrý cestě, jak sem slyšela ;-)

od: Assa () vloženo:01.08.2007 19:37:19
ZUM: Jo jo, je to dobrý :-) Je vidět, že bychom se už opravdu měly sejít a vyřídit si všechny vyprávěcí resty :-))

od: ZUM () vloženo:01.08.2007 19:34:02
Assa: :-) A jakpak ti je? Už líp?


od: Assa () vloženo:31.07.2007 21:35:30
ZUM: Ach jo, neříkej, že zas nějaký Edison? Thomas Alva.. :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů