|
| od: M@M () | vloženo:02.08.2007 17:02:28 |
| ZUM: Nevadí, vůbec:-) a to s tim antispamem je zajímavej nápad...i když myslim, že stačí koště a odhánět je od prahu:-) |
|
| od: Assa () | vloženo:01.08.2007 20:16:17 |
| ZUM: No jo, už se těším :-))) |
|
| od: ZUM () | vloženo:01.08.2007 19:59:42 |
| Assa: Ostatně jako vždycky :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:01.08.2007 19:52:08 |
| ZUM: Díky :-) A myslím, že až se sejdeme, nebudou naše věty brát konce :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:01.08.2007 19:48:41 |
| ZUM: Doufejme.. :-) A ať žije levopis, že :-))) |
|