Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: M@M () vloženo:02.08.2007 17:02:28
ZUM: Nevadí, vůbec:-) a to s tim antispamem je zajímavej nápad...i když myslim, že stačí koště a odhánět je od prahu:-)

od: Assa () vloženo:01.08.2007 20:16:17
ZUM: No jo, už se těším :-)))

od: ZUM () vloženo:01.08.2007 19:59:42
Assa: Ostatně jako vždycky :-))

od: Assa () vloženo:01.08.2007 19:52:08
ZUM: Díky :-) A myslím, že až se sejdeme, nebudou naše věty brát konce :-))

od: Assa () vloženo:01.08.2007 19:48:41
ZUM: Doufejme.. :-) A ať žije levopis, že :-)))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů