Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:04.08.2007 11:21:13
Ben: No samozřejmě! Já nemám vůbec ráda auta :-))

od: Ben () vloženo:03.08.2007 23:07:32
Assa: Máš s tím snad osobní zkušenost??? :-)

od: Assa () vloženo:03.08.2007 14:11:42
ZUM: Nevím, jak dobře funguje koště jako delete, ale jako dopravní prostředek funguje celkem dobře :-))

od: ZUM () vloženo:02.08.2007 20:56:39
Assa: To já taky a moc. ;-)

od: ZUM () vloženo:02.08.2007 20:55:56
M@M: To sem ráda, že nevadí. :-) S tim koštětem to taky neni špatný, ale aby to pak nefungovalo jako delete. Abys třeba neodehnal někoho důležitýho a neprošvih pozvání na večeři. Viz Myšionáři ;-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů