|
| od: Assa () | vloženo:04.08.2007 11:21:13 |
| Ben: No samozřejmě! Já nemám vůbec ráda auta :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:03.08.2007 23:07:32 |
| Assa: Máš s tím snad osobní zkušenost??? :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:03.08.2007 14:11:42 |
| ZUM: Nevím, jak dobře funguje koště jako delete, ale jako dopravní prostředek funguje celkem dobře :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:02.08.2007 20:56:39 |
| Assa: To já taky a moc. ;-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:02.08.2007 20:55:56 |
| M@M: To sem ráda, že nevadí. :-) S tim koštětem to taky neni špatný, ale aby to pak nefungovalo jako delete. Abys třeba neodehnal někoho důležitýho a neprošvih pozvání na večeři. Viz Myšionáři ;-)) |
|