|
| od: M@M () | vloženo:07.08.2007 17:59:10 |
ZUM: To se nemůžeš divit, když nejdeš s dobou a nechceš být cool, tak ti není pomoci....když koště, tak filtrační....
|
|
| od: Assa () | vloženo:06.08.2007 10:27:08 |
| Ben: Já tedy většinou taky.. Koště vytahuju jen když chci být někde včas :-))) |
|
| od: Ben () | vloženo:06.08.2007 07:48:12 |
| Assa: Tak to máš dobrý. Já to řeším používáním železnice (ne, že bych si stěžoval). |
|
| od: Assa () | vloženo:05.08.2007 10:06:39 |
| M@M: Tak to se já se svým pouze létajícím můžu jít zahrabat, co?! :-)) |
|
| od: M@M () | vloženo:04.08.2007 13:50:13 |
| ZUM: koště s rozšířeným systémem filtrace:-) a pro všechny případy i se směrovkama a houkačkou..to si asi nechám patentovat |
|