Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: M@M () vloženo:07.08.2007 17:59:10
ZUM: To se nemůžeš divit, když nejdeš s dobou a nechceš být cool, tak ti není pomoci....když koště, tak filtrační....

od: Assa () vloženo:06.08.2007 10:27:08
Ben: Já tedy většinou taky.. Koště vytahuju jen když chci být někde včas :-)))

od: Ben () vloženo:06.08.2007 07:48:12
Assa: Tak to máš dobrý. Já to řeším používáním železnice (ne, že bych si stěžoval).

od: Assa () vloženo:05.08.2007 10:06:39
M@M: Tak to se já se svým pouze létajícím můžu jít zahrabat, co?! :-))

od: M@M () vloženo:04.08.2007 13:50:13
ZUM: koště s rozšířeným systémem filtrace:-) a pro všechny případy i se směrovkama a houkačkou..to si asi nechám patentovat


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů