|
| od: M@M () | vloženo:08.08.2007 11:24:47 |
| Assa: Jo promiň....mam tu ve všech dvou přispěvatelích (přispěvatelkách) trochu bordel.... |
|
| od: M@M () | vloženo:08.08.2007 11:24:44 |
| Assa: Jo promiň....mam tu ve všech dvou přispěvatelích (přispěvatelkách) trochu bordel.... |
|
| od: M@M () | vloženo:08.08.2007 11:24:32 |
| Assa: Jo promiň....mam tu ve všech dvou přispěvatelích (přispěvatelkách) trochu bordel.... |
|
| od: M@M () | vloženo:08.08.2007 11:24:29 |
| Assa: Jo promiň....mam tu ve všech dvou přispěvatelích (přispěvatelkách) trochu bordel.... |
|
| od: Assa () | vloženo:07.08.2007 18:19:50 |
| M@M: To mělo být asi adresováno mně, že? :-) No, nynější dobu tedy rozhodně nestíhám.. :-)) |
|