Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Venca "21" () vloženo:09.08.2007 17:27:53
ZUM: A na rozdíl od Assanky jsi začala používat nějakou pačeštinu (viz kylometry) :-)))

od: ZUM () vloženo:09.08.2007 17:20:26
Assa: Tak jakpak se vám buduje?

od: ZUM () vloženo:09.08.2007 17:19:47
M@M: My jsme vlastně s Assou identická dvojčata, ale štvalo nás, že si nás pořád někdo pletl, tak jsme podstoupily několik náročných plastických operací. Já si začala říkat ZUM ona Assa a odstěhovaly se dobrých sto kilometrů od sebe, ale jak vidím: všechno je marnost a honba za větrem ... Už je to tu zase;-))
Vynález si nech patentovat, nebo tě někdo předběhne... A že umim běhat rychle :-))

od: Assa () vloženo:08.08.2007 11:51:36
M@M: Proč troškařit, že.. Místa je tu dost :-)) A v tom, že si pleteš mě a Zumku Tě omlouvá to, že jsme obě Zuzky, což se splete snadno :-))

od: M@M () vloženo:08.08.2007 11:26:23
Assa:
No a co se mě týče, tak o mojim vztahu s tzv supermoderní dobou jasně vypovídá to, že se mi muj příspěvěk povedlo odeslat čtyřikrát....omlouvám se za to


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů