Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:15.08.2007 13:47:37
Venca "21": Nevím, budu-li mít tak dlouhý klacík.. :-)

od: Venca "21" () vloženo:14.08.2007 14:49:16
Assa: Radši do Písku :-)))

od: Assa () vloženo:09.08.2007 22:51:57
ZUM: Já Ti to kdyžtak namaluju klacíkem do písku :-)

od: ZUM () vloženo:09.08.2007 22:03:07
Venca 21: Ty kylometry sem použila schválně, aby bylo poznat jak tvrdý máme život :-))
Assa: Tak to sem moc ráda. To bys měla přivést nějaké fotografie ;-)

od: Assa () vloženo:09.08.2007 20:45:53
Venca "21": Tak to prrr - to je naše tajná řeč a se Zumkou jy použýváme obje! Pravopys zvládá kde kdo, ale v levopysu, to na nás zkoro nykdo nemá! :-)))
ZUM: To víš, něco se holt předělat nedá.. Zato baráček se už začíná tvářit líp a líp. Ještě chviličku.. :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů