|
| od: Assa () | vloženo:15.08.2007 13:47:37 |
| Venca "21": Nevím, budu-li mít tak dlouhý klacík.. :-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:14.08.2007 14:49:16 |
| Assa: Radši do Písku :-))) |
|
| od: Assa () | vloženo:09.08.2007 22:51:57 |
| ZUM: Já Ti to kdyžtak namaluju klacíkem do písku :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:09.08.2007 22:03:07 |
Venca 21: Ty kylometry sem použila schválně, aby bylo poznat jak tvrdý máme život :-))
Assa: Tak to sem moc ráda. To bys měla přivést nějaké fotografie ;-) |
|
| od: Assa () | vloženo:09.08.2007 20:45:53 |
Venca "21": Tak to prrr - to je naše tajná řeč a se Zumkou jy použýváme obje! Pravopys zvládá kde kdo, ale v levopysu, to na nás zkoro nykdo nemá! :-)))
ZUM: To víš, něco se holt předělat nedá.. Zato baráček se už začíná tvářit líp a líp. Ještě chviličku.. :-) |
|