|
| od: Assa () | vloženo:28.08.2007 10:30:15 |
| A jé, spamy se nám vrátily.. Prosím o trpělivost, pan doktor je nejdřív pořádně prohlédne, aby to tady mohl celé vyléčit.. |
|
| od: Assa () | vloženo:22.08.2007 21:23:45 |
| ZUM: A až dorostou další Cejňata, dočkáme se třeba i orchestru :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:22.08.2007 19:38:25 |
Banjo: Souhlasim, Struny se vydařily nadmíru, stejně tak jako Pejřimov ;-)
Assa: To jo, hlavně, že to nebylo duo sršáni, páč těch se bojim a utekla bych, čímž bych se ale připravila o úžasný zážitek. Nejlepší byl ale stejně malej Cejník ;-)). Myslim, že neodteče mnoho vody a z CAINEtria se stane CAINEkvartet :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:20.08.2007 18:08:20 |
| Banjo: Duo Ovádi jsou skvělí už jen tím názvem :-)) |
|
| od: Banjo () | vloženo:19.08.2007 16:49:39 |
Struny dost dobrý... Včetně dua Ovádi :-)
|
|