Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:28.08.2007 10:30:15
A jé, spamy se nám vrátily.. Prosím o trpělivost, pan doktor je nejdřív pořádně prohlédne, aby to tady mohl celé vyléčit..

od: Assa () vloženo:22.08.2007 21:23:45
ZUM: A až dorostou další Cejňata, dočkáme se třeba i orchestru :-))

od: ZUM () vloženo:22.08.2007 19:38:25
Banjo: Souhlasim, Struny se vydařily nadmíru, stejně tak jako Pejřimov ;-)
Assa: To jo, hlavně, že to nebylo duo sršáni, páč těch se bojim a utekla bych, čímž bych se ale připravila o úžasný zážitek. Nejlepší byl ale stejně malej Cejník ;-)). Myslim, že neodteče mnoho vody a z CAINEtria se stane CAINEkvartet :-))

od: Assa () vloženo:20.08.2007 18:08:20
Banjo: Duo Ovádi jsou skvělí už jen tím názvem :-))

od: Banjo () vloženo:19.08.2007 16:49:39
Struny dost dobrý... Včetně dua Ovádi :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů