|
| od: Assa () | vloženo:07.09.2007 17:38:51 |
| Venca "21": No jo, tam taky musí mít všechno... :-)) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:07.09.2007 17:31:24 |
| Assa: Jsem dneska něco zaslech v rádiu (v práci - jinak samozřejmě rádio neposlouchám), že v Budějicích je restaurace Černá baronka! |
|
| od: Assa () | vloženo:05.09.2007 21:32:30 |
! ! !
Hola, celkem narychlo přibyl koncert v Plzni ve Staré synagoze, tak kdo by měl 18.9. od 19:30 čas a chuť.. určitě to bude zážitek - v takovém prostředí :-)
! ! ! |
|
| od: Assa () | vloženo:01.09.2007 21:21:25 |
| To je! A tímto mu děkuji.. Fífo :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:01.09.2007 19:55:25 |
| Assa: Pan doktor je móc šikovný. |
|