Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:07.09.2007 17:38:51
Venca "21": No jo, tam taky musí mít všechno... :-))

od: Venca "21" () vloženo:07.09.2007 17:31:24
Assa: Jsem dneska něco zaslech v rádiu (v práci - jinak samozřejmě rádio neposlouchám), že v Budějicích je restaurace Černá baronka!

od: Assa () vloženo:05.09.2007 21:32:30
! ! !
Hola, celkem narychlo přibyl koncert v Plzni ve Staré synagoze, tak kdo by měl 18.9. od 19:30 čas a chuť.. určitě to bude zážitek - v takovém prostředí :-)
! ! !

od: Assa () vloženo:01.09.2007 21:21:25
To je! A tímto mu děkuji.. Fífo :-)

od: ZUM () vloženo:01.09.2007 19:55:25
Assa: Pan doktor je móc šikovný.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů