|
| od: Assa () | vloženo:24.09.2007 08:26:39 |
Caine: Teda já pořád ještě nemám repráčky, ale jako pantomima dobrý :-) I tak vypadá dívčí svět :-))
Banjo: Copak České Budějovice, ale jmelí! ;-) |
|
| od: Banjo () | vloženo:24.09.2007 08:18:40 |
| > Venca "21": to víš, v Českých Budějovicích by chtěl žít každý (kromě mě, teda...) :-) |
|
| od: Caine () | vloženo:23.09.2007 09:40:19 |
| ... a když jsme u těch klipů, doporučuji speciálně jeden, od mé oblíbené Islanďanky Hufdís Huld ( http://www.youtube.com/watch?v=kUd1XqwyI5o ). Zdá se mi fakt ftipný... |
|
| od: Caine () | vloženo:23.09.2007 09:27:06 |
| Ano, Desert byl chutný. Potěšení na mé straně... A ještě zvláštní poděkování "neznámému dárci" za opravdu moc krásnou básnickou sbírku Náručí v náruči... a pak taky Rudovi Brančovskému za azyl, hrachovou polívku a moře klipů :-) |
|
| od: Grove () | vloženo:21.09.2007 14:21:00 |
| Díky za dvojkoncert s Poletíme? v Brně. Málo večerů si jde užít líp. |
|