Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:24.09.2007 08:26:39
Caine: Teda já pořád ještě nemám repráčky, ale jako pantomima dobrý :-) I tak vypadá dívčí svět :-))
Banjo: Copak České Budějovice, ale jmelí! ;-)

od: Banjo () vloženo:24.09.2007 08:18:40
> Venca "21": to víš, v Českých Budějovicích by chtěl žít každý (kromě mě, teda...) :-)

od: Caine () vloženo:23.09.2007 09:40:19
... a když jsme u těch klipů, doporučuji speciálně jeden, od mé oblíbené Islanďanky Hufdís Huld ( http://www.youtube.com/watch?v=kUd1XqwyI5o ). Zdá se mi fakt ftipný...

od: Caine () vloženo:23.09.2007 09:27:06
Ano, Desert byl chutný. Potěšení na mé straně... A ještě zvláštní poděkování "neznámému dárci" za opravdu moc krásnou básnickou sbírku Náručí v náruči... a pak taky Rudovi Brančovskému za azyl, hrachovou polívku a moře klipů :-)

od: Grove () vloženo:21.09.2007 14:21:00
Díky za dvojkoncert s Poletíme? v Brně. Málo večerů si jde užít líp.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů