|
| od: Assa () | vloženo:24.09.2007 10:13:45 |
| ZUM: Ano, to je naprosto trefný citát :-)) Slyšet mě Josef Hlinomaz, dopadly by ty housle stejně jako v Limonádovým Joe :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:24.09.2007 10:03:07 |
| Assa: Krásné fotky, nejhezčeší je ale ta poslední :-))). ,,Dámo vraťte mi ty housle ... Nebo na ně alespoň nehrajte ..." :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:24.09.2007 09:40:24 |
| A koho by to zajímalo - je tu pár nových fotek ze Strun na ulici, které pořídil Jeníček.. |
|
| od: Assa () | vloženo:24.09.2007 09:37:04 |
ZUM: Jé a já doufala, že to bude zpíváno islanďansky :-)
Banjo: Dal's krrravám? :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:24.09.2007 09:19:45 |
Caine: Opravdu velmi ftipný ;-)
Assa: To máš dobrý, já zase nerozumět anglicky, takže to vyjde skoro nastejno:-))
Banjo: Jak se daří nebožce ;-) |
|