Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:24.09.2007 10:13:45
ZUM: Ano, to je naprosto trefný citát :-)) Slyšet mě Josef Hlinomaz, dopadly by ty housle stejně jako v Limonádovým Joe :-))

od: ZUM () vloženo:24.09.2007 10:03:07
Assa: Krásné fotky, nejhezčeší je ale ta poslední :-))). ,,Dámo vraťte mi ty housle ... Nebo na ně alespoň nehrajte ..." :-))

od: Assa () vloženo:24.09.2007 09:40:24
A koho by to zajímalo - je tu pár nových fotek ze Strun na ulici, které pořídil Jeníček..

od: Assa () vloženo:24.09.2007 09:37:04
ZUM: Jé a já doufala, že to bude zpíváno islanďansky :-)
Banjo: Dal's krrravám? :-)

od: ZUM () vloženo:24.09.2007 09:19:45
Caine: Opravdu velmi ftipný ;-)
Assa: To máš dobrý, já zase nerozumět anglicky, takže to vyjde skoro nastejno:-))
Banjo: Jak se daří nebožce ;-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů