Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Banjo () vloženo:27.09.2007 10:43:05
Aha, tak čuchem to bylo. Tak pak je to jasný :-)

od: Assa () vloženo:27.09.2007 10:05:57
Banjo: Na některé věci mám prostě čuch ;-)

od: Banjo () vloženo:25.09.2007 21:59:07
> Assa: teď jsi mě vystihla naprosto brilantně :-)

od: Assa () vloženo:25.09.2007 18:24:48
Banjo: Ty jsi mi nějaký prosíravý :-))

od: Banjo () vloženo:25.09.2007 15:51:44
>Assa: Kravám jsem dal, ale jen tak od oka, když už to oko je takové upřímné :-)
> Zum: To se radši ještě zeptám, jestli zejtra uvidím doctorský sáně ...


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů