|
| od: Banjo () | vloženo:27.09.2007 10:43:05 |
| Aha, tak čuchem to bylo. Tak pak je to jasný :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:27.09.2007 10:05:57 |
| Banjo: Na některé věci mám prostě čuch ;-) |
|
| od: Banjo () | vloženo:25.09.2007 21:59:07 |
| > Assa: teď jsi mě vystihla naprosto brilantně :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:25.09.2007 18:24:48 |
| Banjo: Ty jsi mi nějaký prosíravý :-)) |
|
| od: Banjo () | vloženo:25.09.2007 15:51:44 |
>Assa: Kravám jsem dal, ale jen tak od oka, když už to oko je takové upřímné :-)
> Zum: To se radši ještě zeptám, jestli zejtra uvidím doctorský sáně ... |
|