|
| od: Banjo () | vloženo:03.10.2007 22:37:34 |
> Assa: To neumím. Rod je nepřekonatelný...
> 21: myslíš třeba Green sleeves? |
|
| od: Assa () | vloženo:03.10.2007 19:42:29 |
Venca "21": Díky, určitě jsou pěkný ;-)
Banjo: A umíš to říct stejnou intonací? :-)) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:01.10.2007 10:11:24 |
| Banjo: Doufám, že Caine bude hrát písničky "věčně zelené" :-))) |
|
| od: Banjo () | vloženo:30.09.2007 19:19:17 |
| > Venca "21": takže to je slovy Robby Roda (5. element) "superzelený" :-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:27.09.2007 20:32:20 |
| Assa, Caine: Tak to konečně vyšlo! Plakáty i vstupenky na Caina a Sylvii Krobovou ve Volyni jsou ZELENÝ !!! |
|