|
| od: Assa () | vloženo:04.10.2007 16:01:16 |
Venca "21": A myslíš, že by si měl Caine taky obarvit vlasy na zeleno?
Ben: Jo jo, jen pumpujte :-))
To mi připomíná - ZUMko, pamatuješ si tu básničku o dvou panenkách, co pumpovaly, až rozbily pumpu? Viz Váša :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:04.10.2007 15:12:10 |
| Neboj, Asso. :-)) Ale shodou okolností když jsem to psal, tak tu zrovna pumpoval někdo jinej. To je dobře. |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:04.10.2007 12:47:12 |
| Banjo: Jejda - já a angličtina :-))))) Ale napadá mě třeba Green Day - že by od nich Caine něco zahrál, to by znělo zajímavě :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:04.10.2007 08:32:41 |
| Ben: Tak já pumpuju :-) Doufám, že mě v tom nenecháš..?! :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:03.10.2007 23:27:35 |
| Banjo: Začni trénovat :-)) |
|