Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:04.10.2007 16:01:16
Venca "21": A myslíš, že by si měl Caine taky obarvit vlasy na zeleno?
Ben: Jo jo, jen pumpujte :-))
To mi připomíná - ZUMko, pamatuješ si tu básničku o dvou panenkách, co pumpovaly, až rozbily pumpu? Viz Váša :-))

od: Ben () vloženo:04.10.2007 15:12:10
Neboj, Asso. :-)) Ale shodou okolností když jsem to psal, tak tu zrovna pumpoval někdo jinej. To je dobře.

od: Venca "21" () vloženo:04.10.2007 12:47:12
Banjo: Jejda - já a angličtina :-))))) Ale napadá mě třeba Green Day - že by od nich Caine něco zahrál, to by znělo zajímavě :-)

od: Assa () vloženo:04.10.2007 08:32:41
Ben: Tak já pumpuju :-) Doufám, že mě v tom nenecháš..?! :-))

od: Assa () vloženo:03.10.2007 23:27:35
Banjo: Začni trénovat :-))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů