|
| od: Assa () | vloženo:04.10.2007 19:16:44 |
ZUM: Přiznám se bez mučení, že zatím mám natrénované pouze tahy štětcem, ale bez toho štětce by to mohlo vypadat taky celkem dobře, co myslíš? :-) A taky už celkem dobře zvládám "HE" :-))
A k tý zelený - je jen jediný způsob, jak to zjistit :-)) |
|
| od: ZUM () | vloženo:04.10.2007 18:15:40 |
| Assa: Jo a oni husiti nemaji rádi zelenou?? ;-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:04.10.2007 18:14:54 |
| Assa: Jo jo, to bylo dobrý. Nejvíc si ale pamatuju ty Ostaravské drozdy, nebo, jací to byli ptáčci ;-)A jestlipak před zrcadlem trénuješ na naše kvokáně pohybový sbor :-D |
|
| od: Assa () | vloženo:04.10.2007 16:17:17 |
| Venca "21": A pustí ho pak vůbec do Husova domu? ;-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:04.10.2007 16:14:59 |
| Assa: Dobrej nápad. Tak že mu to vzkazuju, ať to stihne do tý Volyně :-))) |
|