Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:04.10.2007 19:16:44
ZUM: Přiznám se bez mučení, že zatím mám natrénované pouze tahy štětcem, ale bez toho štětce by to mohlo vypadat taky celkem dobře, co myslíš? :-) A taky už celkem dobře zvládám "HE" :-))
A k tý zelený - je jen jediný způsob, jak to zjistit :-))

od: ZUM () vloženo:04.10.2007 18:15:40
Assa: Jo a oni husiti nemaji rádi zelenou?? ;-)

od: ZUM () vloženo:04.10.2007 18:14:54
Assa: Jo jo, to bylo dobrý. Nejvíc si ale pamatuju ty Ostaravské drozdy, nebo, jací to byli ptáčci ;-)A jestlipak před zrcadlem trénuješ na naše kvokáně pohybový sbor :-D

od: Assa () vloženo:04.10.2007 16:17:17
Venca "21": A pustí ho pak vůbec do Husova domu? ;-)

od: Venca "21" () vloženo:04.10.2007 16:14:59
Assa: Dobrej nápad. Tak že mu to vzkazuju, ať to stihne do tý Volyně :-)))


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů