|
| od: Assa () | vloženo:05.10.2007 20:43:17 |
| Venca "21": Tak to oslav, zelenáči :-)) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:05.10.2007 16:09:17 |
| Tak a 900 příspěvek je můj. Čí bude ten 1000? To by se mělo oslavit (to by mě šlo) :-))) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:05.10.2007 16:07:59 |
Banjo: Tu písničku znám, dpkonce jsem ji jednou tuším pouštěl u nás Pod čarou na deskách. ;-)
Assa: Tak si můžem obarvit vlasy na zeleno až v Husově domě a nebudeme mít problém, aby nás tam pustili (třeba nás vyženou) :-))) Já tam budu mít zelený vlasy, přísahám! |
|
| od: Assa () | vloženo:05.10.2007 08:36:12 |
| Banjo: Jsem si ten text schválně našla.. Možná, že kdyby měl Caine zelený vlasy a seděl na topolu, tak bych tomu možná i věřila :-)) |
|
| od: Banjo () | vloženo:05.10.2007 08:07:54 |
| >"21": Green Sleeves je takový irský tradicionál - u nás ho zpívávala Kubišová v 60. letech jako "Setkání s bohem Panem". Ale myšlenka udělat z Caina zeleného mužíka naní až tak marná. A kdyby pak z topolu podle skal zahrál třeba Basket Case a na konci přidal mohutné brekeke :-) |
|