Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:05.10.2007 20:43:17
Venca "21": Tak to oslav, zelenáči :-))

od: Venca "21" () vloženo:05.10.2007 16:09:17
Tak a 900 příspěvek je můj. Čí bude ten 1000? To by se mělo oslavit (to by mě šlo) :-)))

od: Venca "21" () vloženo:05.10.2007 16:07:59
Banjo: Tu písničku znám, dpkonce jsem ji jednou tuším pouštěl u nás Pod čarou na deskách. ;-)
Assa: Tak si můžem obarvit vlasy na zeleno až v Husově domě a nebudeme mít problém, aby nás tam pustili (třeba nás vyženou) :-))) Já tam budu mít zelený vlasy, přísahám!

od: Assa () vloženo:05.10.2007 08:36:12
Banjo: Jsem si ten text schválně našla.. Možná, že kdyby měl Caine zelený vlasy a seděl na topolu, tak bych tomu možná i věřila :-))

od: Banjo () vloženo:05.10.2007 08:07:54
>"21": Green Sleeves je takový irský tradicionál - u nás ho zpívávala Kubišová v 60. letech jako "Setkání s bohem Panem". Ale myšlenka udělat z Caina zeleného mužíka naní až tak marná. A kdyby pak z topolu podle skal zahrál třeba Basket Case a na konci přidal mohutné brekeke :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů