|
| od: Assa () | vloženo:06.10.2007 11:22:54 |
| Ben: No jasně, co myslíš, že tu celou dobu dělám já..?! :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:06.10.2007 10:47:28 |
| Á díky, koukám, že mé předvádění je tu podporováno. Asi se tu ještě více zabydlím. |
|
| od: Assa () | vloženo:05.10.2007 23:34:09 |
| Ben: Ale hodí :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:05.10.2007 23:29:30 |
| A jakýsi překlad taky má Honza Nedvěd. :-))) |
|
| od: Ben () | vloženo:05.10.2007 23:27:44 |
| Jen doplním, i když se to sem možná příliš nehodí, že Green Sleeves s anglickým textem u nás zpívá Robert Křesťan a také Jana Lewitová (s Mertou). |
|