
|
| od: Venca "21" () | vloženo:09.10.2007 16:12:21 | | Assa: Nemáme lucerničky :-) |
| | od: Assa () | vloženo:09.10.2007 11:07:20 | Paperman: Jo jo, Caine dorazí vláčkem a za následný odvoz domů moc děkujeme! :-)
Venca "21": Jasně, tady to není problém přepsat.. :-)
Tak díky, panáčkové! :-) |
| | od: Venca "21" () | vloženo:09.10.2007 10:52:41 | | Paperman: Mluv za sebe, já když budu chtít a potřebovat, skončím v práci kdy bude třeba, já jsem na rozdíl od tebe podnikatel a tudíž pán svého času. Ale máš pravdu, že bude lepší, když Caine přijede vlakem, protože musíme Mázovi ještě naložit aparát, když je teď sešívanej jako slávista. :-))) |
| | od: Venca "21" () | vloženo:09.10.2007 10:49:41 | | Assasnko, vstupné na Caina bude 70,- místo původních 80,- . To je zas nějaká Zbyňkovina, prý aby nemusel tolik platit OSE. Musím kvůli tomu předělat vstupenky, ale tím se netrap, zabiju si Zbyňka sám. Jenom to, prosím pěkně, přepiš tady. Díííky! |
| | od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:09.10.2007 10:12:16 | | Assa: Tak Assanko, pokud Caine bude moct přijet vlakem, tak to bude pro nás lepší, protože oba dva Venca i já děláme do 18 hodin, takže bychom jet do Kasejovic a apak do Vlyně nestíhali, když je začátek už v 19.00, zpátky Caina odvezeme, pokud nebude chtít u Tkadlečků nebo u nás přespat, ju, tak díky a těšíme se. |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|