Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Venca "21" () vloženo:09.10.2007 16:12:21
Assa: Nemáme lucerničky :-)

od: Assa () vloženo:09.10.2007 11:07:20
Paperman: Jo jo, Caine dorazí vláčkem a za následný odvoz domů moc děkujeme! :-)
Venca "21": Jasně, tady to není problém přepsat.. :-)
Tak díky, panáčkové! :-)

od: Venca "21" () vloženo:09.10.2007 10:52:41
Paperman: Mluv za sebe, já když budu chtít a potřebovat, skončím v práci kdy bude třeba, já jsem na rozdíl od tebe podnikatel a tudíž pán svého času. Ale máš pravdu, že bude lepší, když Caine přijede vlakem, protože musíme Mázovi ještě naložit aparát, když je teď sešívanej jako slávista. :-)))

od: Venca "21" () vloženo:09.10.2007 10:49:41
Assasnko, vstupné na Caina bude 70,- místo původních 80,- . To je zas nějaká Zbyňkovina, prý aby nemusel tolik platit OSE. Musím kvůli tomu předělat vstupenky, ale tím se netrap, zabiju si Zbyňka sám. Jenom to, prosím pěkně, přepiš tady. Díííky!

od: paperman (paperman@seznam.cz) vloženo:09.10.2007 10:12:16
Assa: Tak Assanko, pokud Caine bude moct přijet vlakem, tak to bude pro nás lepší, protože oba dva Venca i já děláme do 18 hodin, takže bychom jet do Kasejovic a apak do Vlyně nestíhali, když je začátek už v 19.00, zpátky Caina odvezeme, pokud nebude chtít u Tkadlečků nebo u nás přespat, ju, tak díky a těšíme se.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů