|
| od: Assa () | vloženo:10.10.2007 21:09:49 |
| Ben: Kdo koho omyl? ;-) |
|
| od: Ben () | vloženo:10.10.2007 11:44:29 |
| Předseda? Já? Není to nějaký omyl? |
|
| od: Assa () | vloženo:10.10.2007 09:27:33 |
| Ben: Máš pravdu, předsedo :-) |
|
| od: Ben () | vloženo:09.10.2007 23:25:31 |
| To byste byli "panáčci". |
|
| od: Assa () | vloženo:09.10.2007 18:12:44 |
| Venca "21": Škoda, to je moc príma věc :-) |
|