Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:10.10.2007 21:09:49
Ben: Kdo koho omyl? ;-)

od: Ben () vloženo:10.10.2007 11:44:29
Předseda? Já? Není to nějaký omyl?

od: Assa () vloženo:10.10.2007 09:27:33
Ben: Máš pravdu, předsedo :-)

od: Ben () vloženo:09.10.2007 23:25:31
To byste byli "panáčci".

od: Assa () vloženo:09.10.2007 18:12:44
Venca "21": Škoda, to je moc príma věc :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů