|
| od: Ještě Ben () | vloženo:15.10.2007 20:13:15 |
| A jinak děkuju a gratuluju. |
|
| od: Ben () | vloženo:15.10.2007 19:56:02 |
| Já jsem ta půlka? |
|
| od: Assa () | vloženo:15.10.2007 18:14:00 |
To to letí.. V sobotu 13.10.2007 tomu byl již rok, co se tyto stránky snaží fungovat. Za tu dobu jsme zaznamenali 4070 návštěv, což je průměrně 11,15 návštěv denně.
Také se tu (krom smazaných spamů) napsalo 918 vzkazů, v přepočtu 2,5 vzkazů denně (všem dvěma a půl pravidelným přispěvovatelům děkujeme:-).
Caine za tento ?webový rok? odehrál 27 oficiálních koncertů ? to je přesně dva a čtvrt koncertu měsíčně, z toho 10 koncertů bylo odehráno coby CAINEtrio.
Všem, kdo obětoval svůj čas a navštívil nějaký koncert, děkujeme a doufáme, že se s vámi ještě někdy uvidíme :-)
Krásné babí léto a barevný podzim přejí Caine a Assa |
|
| od: Assa () | vloženo:11.10.2007 12:33:45 |
| Ben: To by mě ani nenapadlo - tanec hula-hula mi nikdy moc nešel :-)) |
|
| od: Ben () | vloženo:11.10.2007 00:10:39 |
| Jen se nevykrucuj. |
|