Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:16.10.2007 16:46:50
Venca "21": No, napsala bych, že je z Písku, ale to by se mohl Jiří Smrž ohradit, že je z masa a kostí jako ostatní.. tak nevím :-P
Medard: On je totiž Venca "21" hrdý Pískovec, totiž Pístečák :-)

od: Venca "21" () vloženo:16.10.2007 14:31:59
Assa: Napiš Medardtovi odkud pan Smrž je :-)))

od: Assa () vloženo:16.10.2007 13:21:38
Medardt: My jsme shovívaví :-) A Jiří Smrž by měl patřit k základnímu folkovému vzdělání :-))

od: Medardt () vloženo:16.10.2007 07:00:50
Zrdravim!Tedy nevim ,zda se tady muze chvalit i skupina ZNC,ale risknu to : Paradni koncert !:-D Stranky jsou take pekne ,pisnickare Smrze neznam ,tak si ho asi budu muset doplnit ... Ahoi!

od: Assa () vloženo:15.10.2007 20:44:30
Ben: Ne ne, ta půlka jsem já, neb jsem minimálně polovinu svých vzkazů radši ani nenapsala, aby tu nebylo přeassováno :-))
Ještě Ben: My děkujeme :-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů