|
| od: Assa () | vloženo:16.10.2007 16:46:50 |
Venca "21": No, napsala bych, že je z Písku, ale to by se mohl Jiří Smrž ohradit, že je z masa a kostí jako ostatní.. tak nevím :-P
Medard: On je totiž Venca "21" hrdý Pískovec, totiž Pístečák :-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:16.10.2007 14:31:59 |
| Assa: Napiš Medardtovi odkud pan Smrž je :-))) |
|
| od: Assa () | vloženo:16.10.2007 13:21:38 |
| Medardt: My jsme shovívaví :-) A Jiří Smrž by měl patřit k základnímu folkovému vzdělání :-)) |
|
| od: Medardt () | vloženo:16.10.2007 07:00:50 |
| Zrdravim!Tedy nevim ,zda se tady muze chvalit i skupina ZNC,ale risknu to : Paradni koncert !:-D Stranky jsou take pekne ,pisnickare Smrze neznam ,tak si ho asi budu muset doplnit ... Ahoi! |
|
| od: Assa () | vloženo:15.10.2007 20:44:30 |
Ben: Ne ne, ta půlka jsem já, neb jsem minimálně polovinu svých vzkazů radši ani nenapsala, aby tu nebylo přeassováno :-))
Ještě Ben: My děkujeme :-) |
|