|
| od: Assa () | vloženo:17.10.2007 20:56:38 |
| Venca "21": Jo a co Tvá přísaha, že budeš ve Volyni zelenovlasý? :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:17.10.2007 20:49:52 |
| Venca "21": Co teprve, když máš třeba 200 Zbraní a všechny jsou z Písku :-) A budou fotky z písku, totiž z Volyně? ;-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:17.10.2007 16:21:03 |
| Assa: To my připomělo jednu příhodu když jsem jel z Budějc domů autobusem a nějaký pán se ptal řidiče: "Prosím Vás, jedete na Písek?" A řidič na to: "Ne, na naftu!" A já už musím rychle pelášit do Volyně :-))) |
|
| od: Assa () | vloženo:17.10.2007 09:12:34 |
| To jsme rádi, Wlasttíku :-) Tak pokud Ti to vyjde, pěkně si to večer užij a až zase někdy pojedeme na Šumavu, třeba se zase potkáme ;-) |
|
| od: Wlasttie () | vloženo:17.10.2007 06:18:36 |
Konečně jsem se sem dostal taky podívat:-)
Tak možná večer čaiky! |
|