Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:17.10.2007 20:56:38
Venca "21": Jo a co Tvá přísaha, že budeš ve Volyni zelenovlasý? :-)

od: Assa () vloženo:17.10.2007 20:49:52
Venca "21": Co teprve, když máš třeba 200 Zbraní a všechny jsou z Písku :-) A budou fotky z písku, totiž z Volyně? ;-)

od: Venca "21" () vloženo:17.10.2007 16:21:03
Assa: To my připomělo jednu příhodu když jsem jel z Budějc domů autobusem a nějaký pán se ptal řidiče: "Prosím Vás, jedete na Písek?" A řidič na to: "Ne, na naftu!" A já už musím rychle pelášit do Volyně :-)))

od: Assa () vloženo:17.10.2007 09:12:34
To jsme rádi, Wlasttíku :-) Tak pokud Ti to vyjde, pěkně si to večer užij a až zase někdy pojedeme na Šumavu, třeba se zase potkáme ;-)

od: Wlasttie () vloženo:17.10.2007 06:18:36
Konečně jsem se sem dostal taky podívat:-)
Tak možná večer čaiky!


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů