Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:18.10.2007 16:28:31
SZPZ: Děkujeme za uspořádání koncertu, určitě to tam bylo moc fajn :-)
Venca "21": Vidíš, nemáš přísahat ;-)

od: Venca "21" () vloženo:18.10.2007 15:46:01
Assa: Na zelený vlasy jsem úpně zapoměl :-(( Ale příště to vynahradím! A fotky budou nejspíš z foťáku :-)))

od: Václav Brašnička (venca.stra@atlas.cz) vloženo:18.10.2007 10:56:50
Nazdárek, včera ve Volyni, to bylo užasný:)), přišlo mi to jako rodinná sešlost a možná právě proto, to mělo, tu kouzelnou atmosféru. Ani sem nevěděl že caineovo žena taky zpívá:)), bylo to milé překvapení:)) Děkuji za skvělý kulturní zážitek:)))

od: paperman (paperman@seznam.cz) vloženo:18.10.2007 10:25:24
all: díky všem, kteří včera byli na V. písničkářském setkání se Sylvií Krobovou a Cainem v Husově domě ve Volyni, byl to jeden z večerů, kdy má člověk neuvěřitelně skvělej pocit z moc příjemnýho večera, popovídání, načerpání nové energie a pocitu, že to, co dělá, nedělá zbytečně. I když přijde méně lidí, tak to má smysl a jede se dál - co nás nezabije, to nás posílí - říká se - včerejšek nás všechny, včetně účinkujících myslím si posílil na naši další cestu k druhým i k sobě, utvrdilo nás to i v tom, že podobné komorní večery chceme dělat dál a častěji, a pokusíme se hledat i nové neokoukané a neznámé písničkáře či folkové skupiny, právě v hledání a nacházení je někdy můžeme najít často to zajímavější než když vytazíme za jistotou, která nám uspokojí první signální, ale chybí tam momenty údivu, překvapení, vytržení a objevování něčeho nového, - cítím, že to píšu lehce pateticky, ale nevím, jak to vyjádřit jinak, takže se těším na další zajímavá setkání s dalšími zajímavými osobnostmi z kulturního života nebo i odjinud, se kterými je nám stejně dobře jako se Sylvií a Cainem :))))))))))

od: Wlasttie () vloženo:18.10.2007 07:13:43
Caine a spol.:-)Díky za hezký a opět něčím vyjímečný večer.


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů