
|
| od: Assa () | vloženo:18.10.2007 16:28:31 | SZPZ: Děkujeme za uspořádání koncertu, určitě to tam bylo moc fajn :-)
Venca "21": Vidíš, nemáš přísahat ;-) |
| | od: Venca "21" () | vloženo:18.10.2007 15:46:01 | | Assa: Na zelený vlasy jsem úpně zapoměl :-(( Ale příště to vynahradím! A fotky budou nejspíš z foťáku :-))) |
| | od: Václav Brašnička (venca.stra@atlas.cz) | vloženo:18.10.2007 10:56:50 | | Nazdárek, včera ve Volyni, to bylo užasný:)), přišlo mi to jako rodinná sešlost a možná právě proto, to mělo, tu kouzelnou atmosféru. Ani sem nevěděl že caineovo žena taky zpívá:)), bylo to milé překvapení:)) Děkuji za skvělý kulturní zážitek:))) |
| | od: paperman (paperman@seznam.cz) | vloženo:18.10.2007 10:25:24 | | all: díky všem, kteří včera byli na V. písničkářském setkání se Sylvií Krobovou a Cainem v Husově domě ve Volyni, byl to jeden z večerů, kdy má člověk neuvěřitelně skvělej pocit z moc příjemnýho večera, popovídání, načerpání nové energie a pocitu, že to, co dělá, nedělá zbytečně. I když přijde méně lidí, tak to má smysl a jede se dál - co nás nezabije, to nás posílí - říká se - včerejšek nás všechny, včetně účinkujících myslím si posílil na naši další cestu k druhým i k sobě, utvrdilo nás to i v tom, že podobné komorní večery chceme dělat dál a častěji, a pokusíme se hledat i nové neokoukané a neznámé písničkáře či folkové skupiny, právě v hledání a nacházení je někdy můžeme najít často to zajímavější než když vytazíme za jistotou, která nám uspokojí první signální, ale chybí tam momenty údivu, překvapení, vytržení a objevování něčeho nového, - cítím, že to píšu lehce pateticky, ale nevím, jak to vyjádřit jinak, takže se těším na další zajímavá setkání s dalšími zajímavými osobnostmi z kulturního života nebo i odjinud, se kterými je nám stejně dobře jako se Sylvií a Cainem :)))))))))) |
| | od: Wlasttie () | vloženo:18.10.2007 07:13:43 | | Caine a spol.:-)Díky za hezký a opět něčím vyjímečný večer. |
|
<< /
>> Celkem 4094 vzkazů
|
|