Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Assa () vloženo:19.10.2007 10:48:08
ZUM: Pro mě novej, ale dobrej :-)))

od: ZUM () vloženo:19.10.2007 10:17:41
Assa: Jo, jo ten znám taky, proto musí železničáři stávkovat minimálně tři dny, jinak by si cestující mysleli že jde jen o běžné zpoždění :-D. (Já vim starej, ale dobrej ;-))
Venca 21: S tou bych se moc nechlubila ;-))

od: Venca "21" () vloženo:19.10.2007 10:14:04
ZUM: Tu vojenskou mám už naštěstí za sebou :-)

od: Assa () vloženo:18.10.2007 19:42:21
ZUM: Neříkej mi, že je to teprve rok, co se známe? Tomu nevěřím! :-) A já znám jiný Eisenboňácký folklór - Času Dost :-)

od: ZUM () vloženo:18.10.2007 18:06:26
Páni, to se to tu rozvzkazovalo, co sem se nedostala na internet!
Assa a Caine: Taky gratuluju, to nám to ale letí, za nedlouho tomu bude rok, co Caine hrál v Příbrami a já ho tak prvně viděla písničkařit osobně a zatim mi příde jako bych se s vámi oběma znala nejmíň padesát let, i když to neni fyzicky možný :-)) Škoda že sem do Volyně nemohla, muselo to bejt vážně moc pěkný. Fňuk
Venca 21: S tou naftou už sem to taky od jednoho železničáře slyšela, jen s tim rozdílem, že sem se ptala já a neptala sem se na Písek ale na Příbram.Asi nějaký Eisenboňácký folklór :-))A na přísahy si dávej pozor! ;-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů