|
| od: Assa () | vloženo:19.10.2007 10:48:08 |
| ZUM: Pro mě novej, ale dobrej :-))) |
|
| od: ZUM () | vloženo:19.10.2007 10:17:41 |
Assa: Jo, jo ten znám taky, proto musí železničáři stávkovat minimálně tři dny, jinak by si cestující mysleli že jde jen o běžné zpoždění :-D. (Já vim starej, ale dobrej ;-))
Venca 21: S tou bych se moc nechlubila ;-))
|
|
| od: Venca "21" () | vloženo:19.10.2007 10:14:04 |
| ZUM: Tu vojenskou mám už naštěstí za sebou :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:18.10.2007 19:42:21 |
| ZUM: Neříkej mi, že je to teprve rok, co se známe? Tomu nevěřím! :-) A já znám jiný Eisenboňácký folklór - Času Dost :-) |
|
| od: ZUM () | vloženo:18.10.2007 18:06:26 |
Páni, to se to tu rozvzkazovalo, co sem se nedostala na internet!
Assa a Caine: Taky gratuluju, to nám to ale letí, za nedlouho tomu bude rok, co Caine hrál v Příbrami a já ho tak prvně viděla písničkařit osobně a zatim mi příde jako bych se s vámi oběma znala nejmíň padesát let, i když to neni fyzicky možný :-)) Škoda že sem do Volyně nemohla, muselo to bejt vážně moc pěkný. Fňuk
Venca 21: S tou naftou už sem to taky od jednoho železničáře slyšela, jen s tim rozdílem, že sem se ptala já a neptala sem se na Písek ale na Příbram.Asi nějaký Eisenboňácký folklór :-))A na přísahy si dávej pozor! ;-) |
|