|
| od: Assa () | vloženo:02.11.2007 11:02:20 |
| Medard: Ahoj! To jsme rádi, žes na nás nezapomněl :-) Jakpak se daří? |
|
| od: Medard () | vloženo:02.11.2007 10:52:29 |
| Zdravím, tak jsem tu po dlouhé době zase:-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:25.10.2007 09:53:01 |
| Tak prrr, Josef, nemysli si, že když jsme tě vzali do tý komise, že nám budeš do všeho kecat! :-)) |
|
| od: Assa () | vloženo:22.10.2007 10:34:08 |
| To neděláš dobře s tou sirkou, Jaromíre.. ;-) |
|
| od: Venca "21" () | vloženo:19.10.2007 15:46:10 |
| ZUM: To já se zas pochlubím rád :-) |
|