|
| od: Irena (motlinda1@seznam.cz) | vloženo:03.11.2007 23:10:06 |
| velká gratulace rodičům, a miminku přeju, ať je z něj slavný a úspěšný cestovatel, který se podívá do všech koutů republiky (ev. i světa) :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:03.11.2007 19:43:52 |
| HOLA - "ALBA" JSOU BOHATŠÍ O FOTEČKU NOVOROZEŇÁTKA A JEHO PÁR PRVNÍCH SLŮVEK.. A TEĎ SMĚLE K PRVNÍM KRŮČKŮM DO SVĚTA |
|
| od: Assa () | vloženo:03.11.2007 10:06:34 |
| Ano ano, jen co připravím pokojíček, ustelu postýlku a načechrám peřinky, budete moct přijít na návštevu a mimi omrknout, pohladit.. :-) |
|
| od: Caine () | vloženo:03.11.2007 05:15:18 |
| ... jo a má hezkou, přirozenou, nazelenalou barvu :-D |
|
| od: Caine () | vloženo:03.11.2007 05:04:24 |
| Ahoj moji milí! Dnes o dušičkove noci, ze 2. na 3. listopadu, se nám ve fakultní lisovnici v Čelákovicích narodilo další společné miminko. Má jediný vlas a je to víla! (K pochování ihned, k nahlédnutí již brzy zde v rubrice alba - viď Sasanko ;-) |
|