Jméno: 
E-mail: 
Vzkaz:  
Opište  
prosím: 



od: Irena (motlinda1@seznam.cz) vloženo:03.11.2007 23:10:06
velká gratulace rodičům, a miminku přeju, ať je z něj slavný a úspěšný cestovatel, který se podívá do všech koutů republiky (ev. i světa) :-)

od: Assa () vloženo:03.11.2007 19:43:52
HOLA - "ALBA" JSOU BOHATŠÍ O FOTEČKU NOVOROZEŇÁTKA A JEHO PÁR PRVNÍCH SLŮVEK.. A TEĎ SMĚLE K PRVNÍM KRŮČKŮM DO SVĚTA

od: Assa () vloženo:03.11.2007 10:06:34
Ano ano, jen co připravím pokojíček, ustelu postýlku a načechrám peřinky, budete moct přijít na návštevu a mimi omrknout, pohladit.. :-)

od: Caine () vloženo:03.11.2007 05:15:18
... jo a má hezkou, přirozenou, nazelenalou barvu :-D

od: Caine () vloženo:03.11.2007 05:04:24
Ahoj moji milí! Dnes o dušičkove noci, ze 2. na 3. listopadu, se nám ve fakultní lisovnici v Čelákovicích narodilo další společné miminko. Má jediný vlas a je to víla! (K pochování ihned, k nahlédnutí již brzy zde v rubrice alba - viď Sasanko ;-)


<<  / >>  Celkem 4094 vzkazů