|
| od: rumjok () | vloženo:04.11.2007 12:12:04 |
| ahooooj a dik zes me probudila k teto oslave-hodne udalosti ...vypada to na hezky darek k vanocum. Tak abych si ho koukal 18.12 prevzit do sve pece. ...nemyslim tim pec kde se peče samozrejme. |
|
| od: Assa () | vloženo:04.11.2007 11:05:45 |
| S.P.Q.D.: ..i když vlastně tuším :-) |
|
| od: Assa () | vloženo:04.11.2007 10:33:15 |
Irena: Krásné přání :-) Díky!
S.P.Q.D.: Také zdravím, i když nevím.. :-)
Medard (předpokládám): To už máte zápočty? Docela fofr.. Každopádně pak ten zápočet oslav nějakým pěkným koncertem :-) A já? Já se mám stěhovace :-) |
|
| od: () | vloženo:04.11.2007 09:39:43 |
| Assa: Mám se naprosto žůžově, nebýt zítřejšího zápočtu z aj:-) Začíná to bejt noční můra skoro všech co to musí psát. Jinak jsem se už asi dokonale dal dohromady po operaci a tak zase směle vyrážím na koncerty a tak:-) Ted se s nima v ČB nějak roztrhl pytel:-) Jak se máš ty? |
|
| od: S.P.Q.D. () | vloženo:04.11.2007 08:16:41 |
<small> Je zvláštní, že mám potřebu být inkognito i ze svého aliasu. Je to dané náladou. Dlouho jsem Tě neviděl, dlouho jsem Tě neslyšel. Těšil jsem se na koncert do Synagogy (jak je tomu dávno?), ale nebylo mi dáno. Doba mne krájí do velkého Ticha a jen disharmonické hluky světa mě udržují při životě. Je čas něco změnit. Sajónara.
V těchto časech překotných rád bych popřál blaho Tobě i tvému cděťátku. Doufám, že jej, i jeho staršího brášku v dohledné době uvidím, uslyším...
Zdravím i všechny, kteří nevědí, a i všechny, kteří vědí, včetně Tebe, příteli.
</small> |
|